Hizmet Politikamız

Yıllardır nakliyat sektöründe bilinen düzlem de hizmet sunmaktayız. Zamanla bilim ve teknolojinin gelişmesi ile sunulan birçok hizmetlerin hizmet standartlarına göre kategori edilerek, insanlara sunulması gerekliliği doğmuştur.

 

Gelişen dünyada ise hizmetler her zaman insanların memnuniyeti ve hizmet kalite standartlarını artırma amaçlı kurallara göre şekillenmesi sağlanmıştır.

 

Uluslararası hizmet kuruluşlarının oluşturduğu kalite standartları çerçevesinde müşterilerin hem memnuniyeti hem de uygun fiyatlara hizmet almaları hedeflenmiştir. Böylece alınan hizmetler hem değerlendiriliyor hem de hizmet veren firmanın müşteriye karşı yerine getirmesi gereken sorumlulukları bilerek ona göre hareket etmesi sağlanmış olmaktadır.

 

Böylece hizmet sunan firma belirli bu standartlar çerçevesinde hareket ettiği sürece sunulan hizmetin kalitesi artarken piyasanın da verimlilik potansiyelinin yükselmesine sebebiyet vermektedir. Böylece bilinçli olarak sunulan hizmetin bulunulan sektörde hizmet sunumunun kalitesinin artmasına ve sektörde genele yayılarak devam etmesi hedeflenmektedir.

 

Ambar Taşımacılık olarak yıllardır insanlara sunduğu hizmetler de daima hasarsız ve sorunsuz hizmet ile müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek hareket etmekteyiz. Zamanın getirdiği yeniliklere şirket olarak uyum sağlıyor ve şirketimizin de müşterilerimize karşı sunduğu hizmet politikası çerçevesinde ev ve Ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

 

Şirket olarak sektör alanına göre geliştirdiğimiz hizmet politikalarımızı detaylarını sizler ile paylaşıyoruz.

 

a- Firmamızdan telefon, e-posta, SMS yöntemi ile de fiyat teklifi alabilirsiniz. Facebook, twitter, instagram, gibi sosyal medya platformlarında bulunan sayfalarımızdan da ulaşarak fiyat teklifi alabilir ve soru görüş yöneltebilirsiniz.

 

b- Ambar Taşımacılık olarak şirketimizden fiyat teklifi talep ettiklerinde en uygun taşımacılık fiyat teklifi alabilmeleri açısından detaylı bir değerlendirme sürecinden sonra fiyat teklifi sunmaktayız.

 

c- Müşteri tarafından verilen eksik bilgilerden dolayı, ek fiyat, karşılama sorumluğu doğacaktır. Bu yükümlülük müşterinin sorumluğundadır.

 

d- Nasıl bir taşınma talep ediliyorsa detaylı olarak müşteri tarafından anlatılması gerekmektedir.

 

e- Taşıma ve istifleme gibi durumlarda dahi taşıma belgesi imzalanması gerekmekte ve hasarsız taşımacılığın önemli ilkesi olan sigortalı taşımacılık belgesinin de imzalanması gerekmektedir. Böylece şirket olarak müşterilerimize karşı sunduğumuz taşıma sırasında eşyaların ambalaj ve paketleme işlemleri de dahil bütün sorumluluk firmamızda olacaktır.