Ambar Taşımacılık

Sıkça Sorulan Sorular

Karayolu ile ulaşılabilecek her noktaya hizmet götüren firmamız, uzun yol arkadaşları olarak gördüğü müşterileri için ihtiyaç duyulduğunda Türkiyenin tüm İl ve İlçelerine teslimat yapmaktadır.

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, depolama her biri ayrı bir dikkat ve tecrübe isteyen hizmettir ve tecrübeli ekibimiz ile bu hizmetlerin her birini aynı kalitede vermekteyiz. Geniş kadromuz ile müşterilerimizi asla bekletmiyor ve onların uygun oldukları zaman içinde taşınmalarını sağlıyoruz. Araç filomuzu sürekli yeniliyor ve içlerini süngerle kaplayarak maksimum düzeyde koruma sağlıyoruz.  Taşınma sürecini hızlandırmak ve eşyaların zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmak için hizmeti veriyoruz. 

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalara (antika veya elektronik cihazlar vb.) ürünlere yapılmaktadır. Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Depolama Sigortası Yapılması Zorunlu Mudur ?

Evet; Depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bir süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak, her türlü tedbir için sigortasının yapılması sizin için daha güvenli olacaktır.

Depolama Hizmetiniz Varmı?

Ambar Nakliyat olarak eşyalarınızı güvenli ve temiz bir şekilde depolanmasını sağlamak amacıyla özel olarak tahsis edilmiş geniş ve depolama hizmeti için tasarlanmış depolarımızda eşyalarınızı depolama hizmeti sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

 

Firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlı olarak değişebilmektedir. Fakat tam teşekküllü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olacaktır.

Araçlarınız ve Ekibiniz Yeterli Donanıma Sahip Mi?

Araçlarımız ve ekibimiz olarak tüm taşımacılık hizmetleriniz için gerekli tecrübe ve teknolojik alt yapıya sahip bir firma olarak yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz.

Fiyat Değişikliğinin Sebepleri Nelerdir ?

Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir. Bir de firmanın yaptığı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalı Mıyım ?

Evet, Taşınmadan en az 24 saat önce arayarak tarafımıza bilgilendirme yaparak, nakliyat koşulları hakkında bilgi aldıktan sonra taşınma gününe rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Acil bir durum söz konusu olduğu takdirde, firmamız ile doğrudan iletişim kurarak durumumuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Firmamız kurulduğundan buyana başta İstanbul olmak üzere, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık konusunda Türkiye’nin her il ve ilçesine kesintisiz olarak hizmet vermektedir.