Lojistik Hizmetleri

Türkiye de yük taşımacılığı, tedarik zinciri çözümleri, depolama ve dağıtım, müşteri kaynak alanı hizmetleri, gümrük, güvenlik ve sigortalı, kontrollü lojistik, endüstri sektörü çözümleri, aracılık veya öncü lojistik tabanlı çözümler olsun lojistik hizmetleri sunuyoruz.

Bu sektörde yılların deneyimine sahip olan şirketimiz, ülke genelinde yayılmış olan lojistik merkezlerimizle, ülkenin her yerine yayılmış, güvenli, güvenilir, ekonomik ve özelleştirilmiş bir lojistik sunmamıza yardımcı olan bir ortaklar ağı oluşturduk ve tüm müşterilerimize ve ortaklarımıza çözümler sunmaktadır.

Lojistik ekiplerimiz, kargoların önden yüklemesinden başlayarak teslimine kadar, sizin adınıza depolama ve dağıtımın yanı sıra lojistik nakliye işlemlerini de yürütmektedir. Yetkili, sigortalı ve lisanslı bir lojistik servis sağlayıcısıyız, yıllar içinde yalnızca güvenilir bir pazar itibarı kazanmakla kalmayıp, aynı zamanda ulusal ve uluslararası yüzlerce müşterimizin gönlünü kazanmayı başardık.

Müşterilerimize sağlamayı hedeflediğimiz karşılıklı yarar sağlayan bir lojistik hizmetiyle, ülkedeki en güvenilir lojistik hizmet sağlayıcılarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.