İstanbul’dan Çanakkale’ye Parça Eşya Ambar Taşımacılık

Firmamız İstanbul ile Çanakkale arasında nakliyata konu olabilecek her türlü eşya ve yükü güvenli bir şekilde yeni adresine teslim etmektedir. Eşyalarınızı güvenli ve hasarsız bir şekilde, eşyanızın özelliğine ve yapısına uygun olarak taşımaktadır.

Komple nakliyat hizmetleri vermekte olan firmamız ile iletişim numaraları üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca sürekli güncellediğimde internet sitemiz üzerinden vermiş olduğumuz bütün hizmetleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Ambar Taşımacılık, kargo, nakliyat, parça eşya taşıma hizmetlerini yıllardan beri sizlere güvenle sunan bir firmayız. İstanbul Çanakkale – Çanakkale İstanbul çıkışlı olan farklı büyüklükteki araçlarımıza malzeme ve yüklerinizi teslim edebilir ve şehirlerarası taşımacılığın konforunu yaşayabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarla alacağınız ambar hizmetleri firmamız tarafından siz değerli müşterilerine sunulmaktadır.

Kurumsal ya da bireysel firma ya da kişilere hizmet vermekteyiz. İstanbul’dan Çanakkale’ye bu ürünleri nasıl göndereceğinizin sıkıntısını yaşamanıza hiç gerek yok çünkü bu hizmet için bizler varız!

Ambar Taşımacılığın avantajları nelerdir biliyor musunuz?

Öncelikle ürün ya da malzemelerinizi çok uygun fiyatlarla bir ilden diğer ile veya şehir içi götürülmesini sağlayarak zamandan ve paradan tasarruf yapmış olacaksınız. Nakliye giderleri sizlere çok fazla yük oluşturmayacaktır. Ayrıca ambar kargo hizmetleri içerisinde vermiş olduğumuz birçok hizmet türünden de faydalanabilirsiniz.

Diğer vermiş olduğumuz hizmetler şunlardır;

Örnek vermek gerekirse; az sayıda olan yükler parça eşya taşıma seçeneği ile yerine ulaştırılır. Çok sayıda olan yüklerse komple taşımacılık avantajıyla yerine ulaştırılmaktadır. Yani sizler ihtiyacınız olan türü bize bildirebilirsiniz, bizler de güvenli ve hızlı bir ulaşımı sizlere sağlayabiliriz.

Şehirlerarası nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler İstanbul çıkışlı olan firmamızı arayarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler. Ağır ve büyük ebatta olan yükler için de ağır nakliyat hizmetleri sizlere tarafımızca sunulmaktadır. Ürünler az ya da çok olsun İstanbul Çanakkale arasında ambar nakliyat kargo hizmeti veren firmamız tarafından güvenli bir şekilde taşınacaktır.

Ambar Taşımacılığı Nedir?

Ambarlar, taşınması hedeflenen eşyaların ayrıştırılarak kümelendiği, saklandığı ve dağıtıldığı depo alanlarıdır. Ambar alanlarında nakliye edilecek eşyalar ambalajlanıp listelenir, bu süreçte kilo tespiti ile gerekli hesaplamalar tamamlanır. Ambar taşımacılığı ise satıcının adresinden alınan yüklerin bir araya getirilerek şehirlerarası araçlara yüklenmesi işlemidir.

Bu araçlar, ambar noktalarında ayrıştırılarak uygun dağıtım araçlarına aktarılır ve nakliye işlemi başlatılır. Bu taşımacılık türü daha sistematik ve planlı olduğundan diğer taşımacılık türlerine göre en güvenli tür olarak görülmektedir. Diğer taşımacılık türlerinden farklı olarak, bu türde ürünlerin bulunduğu ambar noktalarında bekleme, haberleşme, şehir ulaşımı ve benzeri hizmetler de sağlanmaktadır.

Ambar Taşımacılık Türü Nedir?

Ambar taşımacılığı ülkemizde sıkça kullanılan taşımacılık türlerinden bir tanesidir. Bu taşımacılık türünü ekonomik kılan neden araçların sürekli farklı şehirlere nakliye işlemi gerçekleştirmesi ve gittiği şehirlerden de farklı ürünler alarak dönüşünün de ayrı bir nakliye işlemi olmasıdır.

Çoğu kargo firmasının boyutundan ya da içeriğinden dolayı kabul etmeyeceği ürünleri ambar taşımacılık türü sayesinde oldukça uygun fiyatlara, istediğiniz süre içerisinde gönderilebilmektedir. Bu taşımacılık türünde, haftalık dağıtım planı yapılmaktadır. Bu plana bağlı kalarak teslimatlar gerçekleştirilir. Siz de ürünlerinizi ucuz ve güvenli bir yol ile göndermek isterseniz sitemizden bizleri arayarak güzergahlarımız ve varış sürelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşyanızın kaybolma, çalınma ya da teslim edilememe gibi bir durumu asla yaşanmaz. Uzun zamandır siz değerli müşterilerimize, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Ambar ve Parça Eşya Hangi İllere Hizmet Veriyoruz?

  • İstanbul ve Tüm İlçelerine,
  • Sakarya ve Tüm İlçelerine,
  • Kocaeli ve Tüm İlçelerine,
  • Tekirdağ ve Tüm İlçelerine,
  • Çanakkale ve Tüm İlçelerine,

Sizler de alacağınız bu kaliteli hizmetin tadını çıkarmak için hemen bizimle iletişime geçin…